Kinesiskt stekfat

Kinesiskt stekfat
Kinesiskt stekfat
Kinesiskt stekfat
Kinesiskt stekfat

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrbått, längd 36 cm

Nagg, sprickor

172920

2013-03-05