Suzanne Nessim olja

Suzanne Nessim olja
Suzanne Nessim olja
Suzanne Nessim olja
Suzanne Nessim olja

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NESSIM, Susanne (f 1944): Komposition, på baksidan signerad Nessim, olja på pannå, 55x15 cm

172940

2013-03-05