Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTUR, glaserat lergods, signerad J Simon Söholm Bornholm, höjd 36 cm

Nagg

172942

2013-03-05