Louis Lartigau oljemålning

Louis Lartigau oljemålning
Louis Lartigau oljemålning
Louis Lartigau oljemålning
Louis Lartigau oljemålning
Louis Lartigau oljemålning
Louis Lartigau oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARTIGAU, Louis (18/1900-tal): Blommor i korg, signerad L Lartigau, olja på duk, 73x92 cm

Lagningar

172943

2013-03-05