Bestick i originaletui

Bestick i originaletui
Bestick i originaletui
Bestick i originaletui
Bestick i originaletui

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BESTICK, silver, 12 knivar, 12 gaffflar, skaft med svenska kontrollstämplar, blad förgyllda, etui märkt C G Hallberg, omkring 1900, i originaletui

172945

2013-03-05