Kg Nilson serigrafi

Kg Nilson serigrafi
Kg Nilson serigrafi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILSON K.G (född 1942): "Till Newton/Floden", signerad och daterad KG Nilson 1986, 19/220, färgserigrafi, 40x40 cm, rammått 63x60 cm

172950

2013-03-16