Horacio Silva gouache

Horacio Silva gouache
Horacio Silva gouache

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SILVA, Horacio (född 1950): "La Venus del espejo", signerad och daterad Horacio Silva 1961, gouache och täckvitt, 28x40 cm

172957

2013-03-05