Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SILVA, Horacio (född 1950): "La Venus del espejo", signerad och daterad Horacio Silva 1961, gouache och täckvitt, 28x40 cm
172957
2013-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här