Bord med stenskiva

Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, sengustavianskt, stenskiva och porfyrimitation, förgylld benställning, höjd 68, 89x44,5 cm

Smärre slitage, benen kortade, senare skiva

172965

2013-03-11