Moccaskedar i silver och emalj

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MOCCASKEDAR, 12 st., silver/sterlingsilver, olikfärgade emaljskaft, 8 skedar stämplade sterling, J. Tostrup, Norway, i originaletui

Zustandsbeschreibung

Etui med fläckar och slitage

172979

2013-03-05