Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MOCCASKEDAR, 12 st., silver/sterlingsilver, olikfärgade emaljskaft, 8 skedar stämplade sterling, J. Tostrup, Norway, i originaletui
Zustandsbeschreibung
Etui med fläckar och slitage
172979
2013-03-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner