Skrivbord 1930/40-tal
2013-03-10
172982
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1930/40-tal, alm, höjd 73, 140x70 cm
Låst, nyckel saknas, fanérskador