Jörgen Byström olja

Jörgen Byström olja
Jörgen Byström olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYSTRÖM HM, Jörgen (född 1933): "Afrodite i hammocken", signerad JHM Byström, olja på duk, 99x89 cm,
PROVENIENS: Galerie Blanche, Stockholm

172991

2013-03-17