Peter Freudenthal serigrafier

Peter Freudenthal serigrafier
Peter Freudenthal serigrafier
Peter Freudenthal serigrafier
Peter Freudenthal serigrafier

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): (2 st) Kompositioner, signerade och daterade, 21/110 samt AP, färgserigrafier, 60x47 resp 58x47 cm

172993

2013-03-17