Bänk 1700-tal eller äldre

Bänk 1700-tal eller äldre
Bänk 1700-tal eller äldre
Bänk 1700-tal eller äldre
Bänk 1700-tal eller äldre
Bänk 1700-tal eller äldre
Bänk 1700-tal eller äldre
Bänk 1700-tal eller äldre
Bänk 1700-tal eller äldre
Bänk 1700-tal eller äldre
Bänk 1700-tal eller äldre
Bänk 1700-tal eller äldre
Bänk 1700-tal eller äldre

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄNK, med lock, 1700-tal eller äldre, furu, höjd 53, 130x40 cm

Slitage, skador

172996

2013-03-11