Lennart Rodhe serigrafi

Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): "Anafas", signerad och daterad 1983, 6/125, färgserigrafi, 56x79 cm, rammått 65x97 cm

Hanteringsveck

173000

2013-03-18