Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JARDINJÄR, keramik, Rörstrand, VÄGGKONSOL, majolika, jardinjärens längd ca 35, konsolens höjd ca 30 cm
Krackeleringar, smärre nagg
173019
2013-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här