Jardinjär väggkonsol i keramik

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JARDINJÄR, keramik, Rörstrand, VÄGGKONSOL, majolika, jardinjärens längd ca 35, konsolens höjd ca 30 cm

Krackeleringar, smärre nagg

173019

2013-03-05