KE Häggblad etsningar

KE Häggblad etsningar
KE Häggblad etsningar
KE Häggblad etsningar
KE Häggblad etsningar
KE Häggblad etsningar
KE Häggblad etsningar

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

HÄGGBLAD, Karl Erik (1924-2003): (3) "In i rummet", signerade, färgetsningar, 5 o 116/110, 33x24 cm samt CARL, Magnus (född 1943): Trappsteg, signerad och numrerad 4/110, litografi, 64x49 cm

173020

2013-03-16