Porträtt oljemålning

Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RENI, Guido (1575-1648), efter, 1800/1900-tal, Porträtt, olja på duk, 40x32 cm

Mindre dukskada

173049

2013-03-05