Enoch Rignér oljemålning

Enoch Rignér oljemålning
Enoch Rignér oljemålning
Enoch Rignér oljemålning
Enoch Rignér oljemålning
Enoch Rignér oljemålning
Enoch Rignér oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RINGNÉR, Enoch (1870-1967): "En gård i Gesunda", signerad och daterad E Ringnér 1906, olja på duk, 100x102 cm

Förstärkt och delvis lös ram

173057

2013-03-05