Lennart Rodhe serigrafier

Lennart Rodhe serigrafier
Lennart Rodhe serigrafier
Lennart Rodhe serigrafier
Lennart Rodhe serigrafier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): (2) Kompositioner mot röd bakgrund, signerade och daterad 1972, färgserigrafier, numrerade 18 och 32/75, 64x49 cm vardera

1 med fläckar ena kanthörnet

173059

2013-03-16