Militärfordon Corgi Toys

Militärfordon Corgi Toys
Militärfordon Corgi Toys
Militärfordon Corgi Toys
Militärfordon Corgi Toys
Militärfordon Corgi Toys
Militärfordon Corgi Toys

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MILITÄRFORDON, tidigt 1960-tal, bestående av Corgi Toys, Major giftset nr 9, i fabriksförpackning

Smärre skador

173064

2013-03-05