Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med vaser, signerad och numrerad 114/150, färglitografi, 56x75 cm

173067

2013-03-13