Figurer elastolin lineol

Figurer elastolin lineol
Figurer elastolin lineol
Figurer elastolin lineol
Figurer elastolin lineol

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURER, 1930/50-tal, elastolin och lineol, huvudsakligen bestående av militärfigurer

Diverse skador

173070

2013-03-05