Tennfigurer troligen England

Tennfigurer troligen England
Tennfigurer troligen England
Tennfigurer troligen England
Tennfigurer troligen England

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TENNFIGURER, ca 30 st, 1940/50-tal, troligen England, beduiner, rörliga högerarmar

Skador

173077

2013-03-05