Lennart Rodhe serigrafier
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RODHE, Lennart (1916-2005): (2) Kompositioner, signerade och daterade Lennart Rodhe 1970, 21/75 resp 64/360, färgserigrafier, 28x36 resp 22x18,5 cm, bladstorlek 32x42 resp 41x31 cm
Kuntoraportti
173078
Päivämäärä:
2013-03-14