Lennart Rodhe serigrafier

Lennart Rodhe serigrafier
Lennart Rodhe serigrafier
Lennart Rodhe serigrafier
Lennart Rodhe serigrafier

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RODHE, Lennart (1916-2005): (2) Kompositioner, signerade och daterade Lennart Rodhe 1970, 21/75 resp 64/360, färgserigrafier, 28x36 resp 22x18,5 cm, bladstorlek 32x42 resp 41x31 cm

Kuntoraportti

173078

Päivämäärä:

2013-03-14