Bengt Landin Igge Karlsson

Bengt Landin Igge Karlsson
Bengt Landin Igge Karlsson
Bengt Landin Igge Karlsson
Bengt Landin Igge Karlsson

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFIK, 2 dlr, Bengt Landin (född 1933) samt Igge Karlsson (född 1932), signerade och numrerade, 59x47 resp 80x59 cm

173090

2013-03-18