Plageman oljemålning

Plageman oljemålning
Plageman oljemålning
Plageman oljemålning
Plageman oljemålning
Plageman oljemålning
Plageman oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLAGEMAN, Carl Gustaf (1805-1868, tillskriven): Fyren, bär signatur, olja på pannå, 73x56 cm, enligt metallbricka "Tavlan målad på en dörrspegel på Apoteket Nordstjernans vind"

skador

173094

2013-03-15