Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PLAGEMAN, Carl Gustaf (1805-1868, tillskriven): Fyren, bär signatur, olja på pannå, 73x56 cm, enligt metallbricka "Tavlan målad på en dörrspegel på Apoteket Nordstjernans vind"
skador
173094
2013-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här