Ulrica Hydman Vallien stengods

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tre figurer, signerad, glaserat stengods på träsockel, höjd ca 57-63 cm

Smärre nagg

173096

2013-03-16