Knut Ekwall oljemålning

Knut Ekwall oljemålning
Knut Ekwall oljemålning
Knut Ekwall oljemålning
Knut Ekwall oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EKWALL, Knut (1843-1912): Segelfartyg i motljus, monogramsignerad, olja på duk, 49x65 cm

173098

2013-03-05