Ludvig Richarde marin målning

Ludvig Richarde marin målning
Ludvig Richarde marin målning
Ludvig Richarde marin målning
Ludvig Richarde marin målning
Ludvig Richarde marin målning
Ludvig Richarde marin målning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RICHARDE, Ludvig (1862-1929): "Tremastad bark i hårt väder", signerad
L. Richarde, 45x75 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

173100

2013-03-05