Ingrid Herrlin stengods
2013-03-17
173116
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HERRLIN, Ingrid, skulptur, Båstad, i form av flätad korg med ägg, stengods, glasyrer i nyanser av brunt, och vitt, korgens höjd med handtag 27 cm, diameter 23 cm
Skador, lagningar