Spegel svensk empire

Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, svensk empire, dekor av figurscen, förgylld och bronserad, ca 190x84 cm

173117

2013-03-06