Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, med stenskiva, mässingsunderrede, höjd 47, 62x98 cm

Skador, stenskivor med nagg

173132

2013-03-06