Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL med lock, 3 st, varav 1 par snarlika, MUGG på fat, VINKOPPAR på fat, 4+1, SKÅLAR, 3 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i emaljfäger, höjd 4-7,5 cm
Nagg, lagning, glasyrbortfall
173142
2013-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här