Lena Linderholm akvarell

Lena Linderholm akvarell
Lena Linderholm akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

LINDERHOLM, Lena (född 1947): Te i Provence, signerad Lena Linderholm, akvarell, 54x49 cm

Kuntoraportti

173145

Päivämäärä:

2013-03-06