Spelbord 1800-tal
2013-03-12
173191
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPELBORD, 1800-tal, mahogny, höjd 76, diameter 93 cm
Bruksslitage, torrsprickor