Edvard Perséus oljemålning

Edvard Perséus oljemålning
Edvard Perséus oljemålning
Edvard Perséus oljemålning
Edvard Perséus oljemålning

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PERSÉUS, Edvard (1841-1890): Helporträtt av drottning Kristina, målad efter original som finns på Gripsholms slott, utförd av Jacob Heinrich Elbfas, olja på duk, 55x46 cm

Dukskador

173207

2013-03-08