Eric Grate färglitografi

Eric Grate färglitografi
Eric Grate färglitografi
Eric Grate färglitografi
Eric Grate färglitografi
Eric Grate färglitografi
Eric Grate färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRATE, Eric (1896-1983): Komposition, stämpelsignerad Eric Grate, E A, färglitografi, 25x16,5 cm

173222

2013-03-06