Fartygsporträtt
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
HOPPER, Frederic (England, verksam omkring 1891-96), fartygsporträtt av Johnson-linjens lastångare "SS Axel Johnson" (S/S Annie Therese), signerad och daterad F. Hopper -olja på duk, 42x68,5 cm
Renoverad
173231
2013-03-23