Emma Hartman färglitografi

Emma Hartman färglitografi
Emma Hartman färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARTMAN, Emma (samtida): "Submerge", signerad och daterad Emma Hartman 06, 16/190, färglitografi, bildyta ca 65x61 cm

173234

2013-03-06