Peter Freudenthal färgserigrafier

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): 9 st, "On Playing String Quartets by Haydn", 4 serigrafier, signerade och daterade 1974, 35/83, bladstorlek 50x46 cm, samt " 3 Helger+2", 5 st, signerade och daterade 1994,110/142, färgserigrafier, bladstorlek 34x 31cm, i mappar

Kuntoraportti

173237

Päivämäärä:

2013-03-06