Ernst Lundström oljemålning

Ernst Lundström oljemålning
Ernst Lundström oljemålning
Ernst Lundström oljemålning
Ernst Lundström oljemålning
Ernst Lundström oljemålning
Ernst Lundström oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

LUNDSTRÖM, Ernst (1853-1931): Berzelii Park, signerad Ernst Lundström, olja på dubblerad duk, 48x73 cm

Zustandsbeschreibung

Färgbortfall

173244

2013-03-08