Klubbat för:
9 200 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
LUNDSTRÖM, Ernst (1853-1931): Berzelii Park, signerad Ernst Lundström, olja på dubblerad duk, 48x73 cm
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall
173244
2013-03-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner