Surrealistisk komposition oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Surrealistisk komposition, signerad och daterad M Loosme 28-10-62, olja på pannå, 50x61 cm, oramad
Kuntoraportti
Smärre ytskador
173259
Päivämäärä:
2013-03-06