Surrealistisk komposition oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Surrealistisk komposition, signerad och daterad M Loosme 28-10-62, olja på pannå, 50x61 cm, oramad

Kuntoraportti

Smärre ytskador

173259

Päivämäärä:

2013-03-06