Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LARSÉN, Fredric (1800-tal): (3) Hästar, blandteknik på papper, uppklistrade på kartong, signerade och daterade Fredric larsén 1882 resp 1873, 13x20 resp 19x24 cm
173267
2013-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här