Fredric Larsén blandteknik

Fredric Larsén blandteknik
Fredric Larsén blandteknik
Fredric Larsén blandteknik
Fredric Larsén blandteknik

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LARSÉN, Fredric (1800-tal): (3) Hästar, blandteknik på papper, uppklistrade på kartong, signerade och daterade Fredric larsén 1882 resp 1873, 13x20 resp 19x24 cm

173267

2013-03-06