Tapies

Tapies
Tapies
Tapies
Tapies
Tapies
Tapies
Tapies
Tapies
Tapies
Tapies
Tapies
Tapies

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAPIES: DERRIÈRE LE MIROIR (2): N° 175 och 210, 1968 och 1974, samt Katalog, MAEGHT (1), 1971, med original litografier, totalt 3 häften

omslag skador

173274

2013-03-06