Albert Kruger oljemålning

Albert Kruger oljemålning
Albert Kruger oljemålning
Albert Kruger oljemålning
Albert Kruger oljemålning
Albert Kruger oljemålning
Albert Kruger oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

KRÜGER, Albert (1885-1965): "Vårkväll", Öland, signerad, olja på duk, 55x66 cm

173276

2013-03-06