Olaf Gulbrandsen oljemålning

Olaf Gulbrandsen oljemålning
Olaf Gulbrandsen oljemålning
Olaf Gulbrandsen oljemålning
Olaf Gulbrandsen oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GULBRANDSEN, Olaf (verksam i Kristiania omkring 1900): fartygsporträtt av Johnsonlinjens lastångare "Drottning Sofia", signerad Olaf Gulbrandsen, Kra 1915, olja på pannå, 24x39 cm

173288

2013-03-23