Läckö slott oljemålning

Läckö slott oljemålning
Läckö slott oljemålning
Läckö slott oljemålning
Läckö slott oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Läckö slott, olja på duk, 61x89 cm

Zustandsbeschreibung

Lagningar, skador

173290

2013-03-07