Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Läckö slott, olja på duk, 61x89 cm
Zustandsbeschreibung
Lagningar, skador
173290
2013-03-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner