Sven X:et Eriksson litografi

Sven X:et Eriksson litografi
Sven X:et Eriksson litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIKSSON, Sven, X:et (1899-1970): Påfåglar på mur minne från Madeira, signerad och numrerad Xet 212/360, litografi, 39x47 cm

Glas saknas

173291

2013-03-07