Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ERIKSSON, Sven, X:et (1899-1970): Påfåglar på mur minne från Madeira, signerad och numrerad Xet 212/360, litografi, 39x47 cm
Glas saknas
173291
2013-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här