Wadell En hjältes död

Wadell En hjältes död
Wadell En hjältes död
Wadell En hjältes död
Wadell En hjältes död

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WADELL, Carl Gabriel (1865-1909) kopia efter Nils Forsbergs "En hjältes död", signerad och daterad C G Wadell -91, olja på duk, 76x117 cm

Sprickor, färgbortfall, lagningar

173305

2013-03-07